м. Київ, вул. Ділова, 5

ua
Активувати промокод

Вiдгуки наших клiєнтiв

Ваш зв'язок допомагає залишатися кращими

Про нас пишуть ЗМІ:

WOW-Сервіс: Новий рівень сервісу з ремонту та обслуговування техніки!

Комплексне, зручне та надійне рішення, створене для розв’язання будь-яких проблем з пристроями. Сервіс, який став альтернативою традиційній системі ремонту й обслуговування техніки та електроніки.

Про нас пишуть ЗМІ:

Wow-Service — зручний та надійний сервіс ремонту та обслуговування техніки

Формат ремонту та обслуговування техніки, який розв’язує проблеми з несправними пристроями в декілька кліків.

Про нас пишуть ЗМІ:

З Wow-Service ремонт техніки — більше не проблема

Wow-Сервіс продемонстрував, наскільки зручним та швидким може бути ремонт електронних пристроїв. Це комплексне рішення, яке позбавляє користувачів від усіх проблем, пов’язаних з несправністю техніки.

Про нас пишуть ЗМІ:

Wow-Сервіс: нові можливості для власників техніки

Сервіс, покликаний розв’язувати проблеми з будь-якою технікою: від смартфона до холодильника. В одному сервісі — всі необхідні послуги у зручному та зрозумілому форматі.

Про нас пишуть ЗМІ:

Сервіс комплексного розв’язання проблем з технікою — Wow-Service

Зручний та доступний спосіб уникнути проблем, які виникають при поломці техніки. Wow-Сервіс — комплексне рішення для швидкого ремонту електронних пристроїв всіх категорій.

Про нас пишуть ЗМІ:

WOW Service: сучасний підхід до ремонту та обслуговування техніки WOW Service — персональний помічник кожного власника техніки. Сервіс розв’язує будь-які проблеми, пов’язані з ремонтом обслуговуванням та встановленням техніки. І всі ці послуги доступні клієнтам за ціною лише від 169 гривень на місяць.

Такого підходу до ремонту та обслуговування техніки ви ще не бачили! Адже з WOW Service користувачам більше не потрібно шукати майстра, оплачувати вартість комплектуючих чи наймати спеціаліста зі встановлення, наприклад, комп’ютера чи пральної машини. Всі ці послуги, і навіть більше, можна отримати за ціною від 169 гривень на місяць у форматі класичної підписки.

Про нас пишуть ЗМІ:

WOW Service впроваджує революційний підхід до ремонту та обслуговування техніки!

WOW Service — сервіс, який бере на себе всі проблеми, пов'язані з ремонтом, обслуговуванням та встановленням техніки.

Що робить WOW Service особливим сервісом?

Перш за все, вони позбавили клієнтів усіх клопотів, пов'язаних з технічними проблемами. Замість того, щоб шукати окремі сервіси для ремонту, налаштування чи профілактики, користувачам достатньо лише обрати тарифний план і оформити підписку. Все інше бере на себе WOW Service!

Про нас пишуть ЗМІ:

Ремонт та обслуговування техніки з WOW Service: переваги сучасного сервісу для комфортного життя

WOW Service — унікальний сервіс, з яким на основі щомісячної підписки можна замовити всі потрібні послуги на суму до 30 тисяч гривень. Ремонт будь-якої складності, обслуговування та встановлення техніки за ціною від 169 грн на місяць.

Більше не потрібно переплачувати за послуги, які пов’язані з ремонтом та обслуговуванням техніки. Одна підписка на WOW Service — і ви захищені від будь-яких раптових неприємних ситуацій. Адже розв’язання всіх проблем з технікою бере на себе WOW Service. Що б не сталося з вашим смартфоном, ноутбуком, холодильником, пральною машиною чи іншим обладнанням, команда сервісу подбає про те, щоб якнайшвидше повернути працездатність пристроїв.

Про нас пишуть ЗМІ:

WOW Service — сучасне обслуговування, покликане полегшити життя та забезпечити комфорт

Все, що потрібно для бездоганної роботи техніки, тепер доступно в рамках одного сервісу. WOW Service створений для того, щоб зробити ремонт та обслуговування техніки зручним, швидким та доступним.

Унікальність сервісу WOW Service полягає в тому, що за ціною щомісячної підписки клієнти можуть скористатись усіма видами послуг, які їм потрібні. Вартість тарифу від 169 грн робить цю можливість доступною для кожного. Отримайте все, що вам потрібно, в рамках одного сервісу, без неприємних сюрпризів та незапланованих витрат.

Про нас пишуть ЗМІ:

WOW Service: максимум переваг сучасного обслуговування

WOW Service дарує клієнтам нові можливості в ремонті та обслуговуванні техніки, які полегшують життя та економлять бюджет. Послуги на суму до 30 тисяч гривень за ціною щомісячної підписки від 169 гривень доступні для кожного користувача.

WOW Service кардинально змінив уявлення про надання послуг з ремонту та обслуговуванням техніки. Тепер клієнтам не потрібно обирати між зручністю, швидкістю, доступною ціною та надійним результатом. Сервіс поєднав у собі всі чотири компоненти, впровадивши ексклюзивну систему роботи.

Про нас пишуть ЗМІ:

WOW Service — сервіс, який дарує нові можливості для ремонту та обслуговування вашої техніки

WOW Service — унікальний сервіс, покликаний стати персональним помічником кожного власника техніки. З ним будь-які проблеми з обладнанням можна розв’язати за ціною від 169 грн/міс.

Революційний підхід до розв’язання будь-яких проблем доступний кожному з підпискою на WOW Service. Тепер власникам техніки не потрібно турбуватись про те, де знайти майстра, який відновить працездатність обладнання. Не доведеться й витрачати кошти на придбання якісних запасних частин для ремонту. Адже все це входить у кожен з тарифних планів WOW Service.